Audi 80 (B4) 1,9 TDI "95Gerą dieną kolegos..

Bandom startuoti su pirmu post‘u.. Ši B4 pagaminta 1995-08, tad yra viena iš paskutinės laidos atstovių (audi B4 arba Typ 8C gamino 1991-1996). Imigravo iš Bavarijos Vokietijoje, o iki Lietuvos atvažiuoti užtruko 235 540 km. Per pirmus savo 13 metų turėjo 2 savininkus, į mano rankas pakliuvo 2008 metų lapkričio 20 d. Prisimenu tris faktus: buvau antro kurso studentas, buvo lietinga-niuri-šalta diena ir aš jos labai nenorėjau.

Automobilis buvo apžiūrėtas Kauno automobilių turguje „nuo tralo“. Neturėjo esminių gedimų. Buvo plyšusi trumpa viršutinė turbinos šlanga, todėl nebuvo traukos. Pristrigę stabdžiai, nes paskutinius metus ji tiesiog prastovėjo. Dėl ABS piršto klaidos, neveikė ABS. Apmauta basomis M+S su skardomis ir kalpokais. Pensininko svajonė..

Dėl valst. numerių raidžių ERR pradėjau jį vadinti Erlu. Komplektacija: visi 4 elektriniai langai ir veidrodėliai, kondicionierius, ABS, airbag (tik vaire), GSM telefonas (išimtas). Vėliau papildžiau – autopilotu, lauko temperatūros ekranėliu ir Sheriff signalizacija